• Home
  • Bejelentkezés
  • Kapcsolat
  • RSS

dj_port
 

  • Home
    • Hírek
      • RTL Klub híradók
      • Képek - hírek
      • TOP50 Hírek
      • Archívált cikkek
      • Archívált dokumentumok
      • Viktor mondja: hasítunk!
      • Győzelmünk kovácsai
      • Paks II.
      • Hazudjunk történelmet!
      • A nagy trafikrablás
      • Orbán Vikipédia
    • RSS hírek
    • A nap
    • Fontosabb linkek
    • Videók
    • GMap
    • Adatvédelem
  • Pihenés
    • Szórakozás
      • Hofi Géza
      • Karácsony
      • "Magyar galopp"
    • Galéria
      • MÉM-Tár
      • Unortodox
    • Ötöslottó
    • Hatoslottó
    • Zene
  • Munka
    • CAD
      • Építészeti engedélyezési tervek
      • Építészeti látványtervek
      • Épületgépészet
      • Gépészet
      • Segédlet
    • Videó
    • Feltöltés
    • Letöltés
    • Web segédlet
      • HTML Codes - characters and symbols
      • ASCII codes - standard characters
      • ASCII table - control characters
      • Color Tools
      • Color Names
      • Vonalkód generálás
      • QR kód generálás
      • Kép korrekció
      • Weblap bélyegkép

Breadcrumbs

Ön itt van: home

Csúti köpcös jobbra el


pshuth
epszep.jpg
Korábbi képek A fidesz-ferengi vagyongyűjtés közös szabályai :) Gyönyörködjön az Orbán-család által ellopott ingatlanokban Kicsoda Rogán Antal? 1-2. rész | PartizánINFO Orbánra nem égtek rá a pálfordulások? - Iványi Gábor Iványi Gábor a Népszava-esten: Nincsenek bűnöző gyerekek Orbán újabb bosszúja: ismét inkasszálták Iványi egyházának a számláját A teljes sötétség után – eltemették Tarr Bélát Politikai leszámolás, ami Iványi ellen zajlik Iványi Gábor mélyen meghatódott Szabó Bence felajánlásától Visszakapja egyházi státuszát az Iványi-féle Magyarországi Evangéliumi Testvérközösség Feleannyival sem nőtt a nyugdíjak értéke tavaly, mint a fizetéseké
Hírek

Jelenlévők

Oldalainkat 101 vendég és 0 tag böngészi

Kiemelt hírek

Online rádió indítása!

Klubrádió

hkl

dktv

thang

onkmerv

partizan

mhang

della

hkl

gumiszoba

Út a börtönbe

ossz18

hkl

nerhi

uzenjunk

Ki tartsa el Orbán Viktor propaganda médiáját? - Kárpáti Iván jegyzete

bkariA lényeg az állami hirdetés, a politikai hátszél volt. Most, hogy ez a rendszer összeomlott, eszükbe sem jut piacról beszélni. Nem azt kérdezik, hogyan lehetne visszaszerezni a közönséget, hogyan lehetne olyan tartalmat készíteni, amelyért a fogyasztók fizetnek. Rögtön az oligarcháikhoz fordulnak segítségért. Ennyit gondolnak a sajtóról.

Navracsics Tibor és Ferencz Orsolya nyílt levele sokat árul el a Fidesz médiáról alkotott felfogásáról. Egyetlen pillanatra sem merül fel bennük, hogy egy sajtóterméknek a saját olvasóiból, nézőiből, hallgatóiból, esetleg piaci hirdetésekből kellene megélnie. Ehelyett a „nemzeti tőkéseket” szólítják fel, hogy finanszírozzák újra a jobboldali médiaportfóliót, és adjanak munkát az elbocsátott dolgozóknak. Tudtommal ők zárták be egy jelentős részét és kizártnak tartom, hogy ne Orbán Viktor engedélyével. Hiszen ők csak strómanok, nem rendelkeznek szabadon a vagyon felett.
 
Ez önmagában mindent elmond. Tizenhat éven át úgy építették fel ezt a médiabirodalmat, hogy a piaci siker érdektelen volt. A lényeg az állami hirdetés, a politikai hátszél volt. Most, hogy ez a rendszer összeomlott, eszükbe sem jut piacról beszélni. Nem azt kérdezik, hogyan lehetne visszaszerezni a közönséget, hogyan lehetne olyan tartalmat készíteni, amelyért a fogyasztók fizetnek. Rögtön a milliárdosokhoz fordulnak segítségért. klubradio

Bővebben ...

Nem kellene túlgondolni

regattaMeleg van, nyár van, minden fasza, szeli is a habokat a kiszáradó Velencei-tótól távol Habony Árpád rendületlenül, aki idén is vígan luxusvitorlázik az olasz és a francia Riviérán zajló luxus vitorlásversenyen. Pontosan úgy. Mintha lófasz se történt volna április 12-én. Végül is számára tényleg nem. A lóvé már az övé, lehet csapatni. A regatta honlapján minden hajó legénységét feltüntetik, de a “Black Battalion” (Fekete Sereg) legénységének egyik tagja szemérmesen csak a csapat nevével és a versenyző kódjával van van feltüntetve. Szerencsére ha a World Sailing honlapján a kódot megkeressük, akkor kiderül, hogy Habony Árpád vitorlázgat a pénzünkön – írta tegnap az önkéntes nyomozóvá avanzsált, korábban parlamenti képviselő Hadházy Ákos, aki nem kevés munkát és energiát fordított arra, hogy kismilliónyi lopást, csalást, hazudozást felderítsen és a nyilvánosság elé tárjon.

Ezt azzal összefüggésben bátorkodom megjegyezni, hogy Magyar Péter bejelentette: ma ismertetik az Országgyűlésben a Nemzeti Vagyonvisszaszerzési és Védelmi Hivatalra vonatkozó javaslatot, valamint „az Orbán bábjainak vergődését lezáró Alaptörvény módosítást”. Ez rögtön azután történt, hogy szombaton szintén a miniszterelnök nyilatkozta, hogy nem terjesztik be a két intézkedésről szóló törvényt, először inkább társadalmi egyeztetésre bocsátják. Ugyanakkor azt is hozzátette: a javaslatok közül mindkét területen a lehető legerősebb változat támogatására fogja kérni a kormányt és a TISZA-frakciót, szerinte „a pár napos társadalmi egyeztetést követően még tovább szigorodhatnak a javaslatok”.

Bővebben ...

Ennyit ért a Fidesznek a saját médiabirodalma

fityeszmedia„Ez a rendszer rövid távon a független sajtót hozza nehéz helyzetbe, de hosszú távon a kormánypárti médiát fogja kivégezni” – mondta Urbán Ágnes médiakutató 2022-ben a Telexnek.

„Óriási lehetőségek állnak most a jobboldali média előtt […] Amerikában meg a nyugat-európai országokban is a jobboldali, nemzeti érzelmű emberek finanszírozzák ezeket a médiafelületeket, nem azért, hogy pénzt keressenek, hanem hogy visszaadjanak valamit a közösségüknek. [...] Én azt látom a miniszterelnökön, hogy ő ezt az elvárást megfogalmazza […], és azon fog dolgozni, hogy segítsen mindenhol, ahol tud, hogy rendezettek legyenek a viszonyok. A következő pár hónapban muszáj ez ügyben tisztábban látnunk” – mondta Orbán Balázs, a Fidesz kampányfőnöke 2026 májusában a Patriótának.
 
Ha Orbán Balázs fenti gondolatmenetéből indulunk ki, a magyar média legnagyobbra hizlalt lapkiadója Orbán Viktor volt miniszterelnök szerint simán eldobható, beáldozható a választási vereség után. A Mediaworksnél napok óta zajlanak az elbocsátások, több száz embert küldenek el, a nyomtatott napi sajtót teljesen elengedi a cég (a Bors megszűnik, a Magyar Nemzet hetilap lesz, több megyei napilap is csak online marad), és a legdurvább propagandára, gyűlöletkeltésre használt Metropol vagy Ripost is megszűnik, a Pesti Srácok dolgozóinak is felmondtak.

Bővebben ...

Egy kis Szibéria - Szénási Sándor jegyzete

vgy_bru1Ott van persze az is, hogy ekkora arcvesztés után muszáj pókerfizimiskát keríteni valahonnan, erőt kamuzni ott, ahol csak gyengeség van, és azt sugallni, hogy az ő Szibériája, száműzetése átmeneti. O.V. úgy érzi magát, mint akinek feltörték és feldúlták, szétrabolták a tulajdon lakását, és most kénytelen egy méltatlan helyen meghúzni magát, amíg a kéglit felújítják és újraszentelik. A betörővel majd később számol.

Ez egy pillanatkép.
 
Amilyen feszültnek, sőt időnként fejvesztettnek tűnt Orbán a kampány idején, olyan kisimultnak és magabiztosnak mutatkozik a vereség után. Brüsszelben például, ahol a Der Spiegel beszámolója szerint még mindig úgy beszélt, mintha gyakorló miniszterelnök volna.
 
Tizenhat év után persze nehéz átszokni, hogy nem vagy kormányfő, nem hoztál össze egy aránytalan választási törvénnyel kétharmadot, mert a támogatottságod 20% alatt van, és a Publicus Intézet felmérése szerint a válaszadók több, mint 70%-a kizárja a visszatérésedet a hatalomba. De ott van persze az is, hogy ekkora arcvesztés után muszáj pókerfizimiskát keríteni valahonnan, erőt kamuzni ott, ahol csak gyengeség van, és azt sugallni, hogy az ő Szibériája, száműzetése átmeneti. O.V. úgy érzi magát, mint akinek feltörték és feldúlták, szétrabolták a tulajdon lakását, és most kénytelen egy méltatlan helyen meghúzni magát, amíg a kéglit felújítják és újraszentelik. A betörővel majd később számol. klubradio

Bővebben ...

Bod: Az Orbán-Matolcsy gazdasági modell csődjét láthatjuk

gyurivikiA magyar gazdasági modell problémáira utal, hogy a bérek ugyan forintban emelkedtek, de a gyenge forint és a magas infláció miatt a lakosság vásárlóereje nem javult megfelelően – mondta a professzor. Szerinte nem igaz az az állítás, hogy a magyarok azért fogyasztanak kevesebbet, mert sokat takarítanak meg.

Közzétette az Eurostat az első becslését az Európai Unió polgárainak 2025-ös tényleges fogyasztásáról. Ez az a mutató, amely alapján először 2023-ban mondhattuk el, hogy Bulgáriával holtversenyben az EU legszegényebb országa volt Magyarország, majd 2024-ben az első becslés szerint már egyedül voltunk a legszegényebb, viszont az újraszámolás után kiderült, hogy csak a második legrosszabb helyzet a mienk. A 2025-ös adatsorral sem büszkélkedhetünk: ebben Lettországgal együtt áll Magyarország az EU utolsó helyén.
 
„Sajnos az utóbbi években az utolsó három helyek valamelyikén végzett Magyarország, míg a kilencvenes évek elején még az első háromban voltunk. Úgyhogy ez valóban elég kellemetlen dolog, de nem meglepő” – mondta a Reggeli gyors pénteki adásában Bod Péter Ákos volt jegybankelnök. Ugyanakkor hozzátette, hogy az ilyen összehasonlítások módszertanilag nehezek, mert a fogyasztás és az árszintek mérése bizonytalan. klubradio

Bővebben ...

Egyébként győzött, csak most pihen egy kicsit, kikötötték

vgy_bruBrüsszel még mindig ott áll, ahol eddig is állt. A korabeli krónikák szerint már 978-ban létezett a város, aminek a neve valószínűleg az óholland „Broekzele” szóból ered, ami nagyjából azt jelenti: „település a mocsárban” vagy „mocsári lakhely”. Szóval a mocsári lakhely, ahol a múlt század közepe óta székel az Európai Unió központja, több mint ezer éve áll (nagyjából egyidős lehet az 1100 éves magyar állammal), és valamiért nem akarja elhagyni a tartózkodási helyét. Ezzel szemben az ezeregyszáz éves Magyarországon mi, magyarok 16 évig hallgattuk a sámánunktól, hogy a belga fővárost meg kell állítani.

De sikerült? – tehetnénk fel újra a költői kérdést, amit Kovács Zoltánnak sikerült feltennie pont 10 évvel ezelőtt az ATV Egyenes beszéd című műsorában, amikor Kálmán Olga akkori műsorvezető az MNB-alapítványok ügyéről kérdezte. Nem ez az önleleplező megingás volt a jellemző az elmúlt tíz évben, ezért most örömmel nyugtázhatjuk, hogy de hol van már az mindenféle következmény nélküli magabiztos hülyének nézés és alázás, amit élő adásban követtünk rohadt sok éven át? Sőt: hova tűnt a szintén mindig magabiztosan arrogáns Kovács államtitkár? Április 12-e óta nincs közölnivalója se Facebookon, se Instagramon, a csávó felszívódott.

Bővebben ...

További hírek

Senkit nem fog megmenteni, mindenkit az út szélén fog hagyni <kolozsvaros.com> 2026.06.17. / Találat: 2100

Nem lett meghosszabbítva a brüsszelezés Bicskéig - Kárpáti Iván jegyzete <klubradio.hu> 2026.06.16. / Találat: 2039

Egyszerűen nem hajlandóak kijönni a sötét vetítőteremből a fényre <kolozsvaros.com> 2026.06.15. / Találat: 2138

Az átrozsdásodott korlát festegetése a süllyedő hajón <kolozsvaros.com> 2026.06.14. / Találat: 2055

A gyógyszert kellett volna <kolozsvaros.com> 2026.06.13. / Találat: 2114

Jó, akkor ne hagyjátok <kolozsvaros.com> 2026.06.12. / Találat: 2082

Fel kéne nőni, Meseország most már újra mindenkié <kolozsvaros.com> 2026.06.12. / Találat: 2137

Nyuszimotor - Szénási Sándor jegyzete <klubradio.hu> 2026.06.10. / Találat: 2124

Biró Ferenc: Nyolc hónapon át hallgattak le, azzal az indokkal hagyták abba, hogy nem várható eredmény <klubradio.hu> 2026.06.09. / Találat: 1988

Reng a föld április 12. óta - Dési János jegyzete <klubradio.hu> 2026.06.08. / Találat: 2048

Boszorkányüldözöttek <kolozsvaros.com> 2026.06.07. / Találat: 2119

A neheze most következik – Hardy Mihály jegyzete <klubradio.hu> 2026.06.07. / Találat: 2051

Ajánlott videó

Orbanistan 2026

Továbbiak...

 

Retro reklám